tabitre@seznam.cz
603 426 605 | 731 510 302 24/7

Výkopové práce

Jedním z nejdůležitějších oborů naší činnosti jsou i zemní a výkopové práce. Dle zadání klientů jsme schopni realizovat přípravné výkopové práce při budování základů, práce dokončovací, ale také demolice.

Představení naší činnosti a techniky

Mimo realizace činností souvisejících se stavbami pro vás můžeme zajistit rovněž odbahnění rybníků, přípravu komunikací, výkopy bazénů, budování přípojek (kanalizace apod.), opravy kanalizace nebo hutnění ploch.V zimě nabízíme mechanizované odklízení sněhu.

Veškerou činnost zajišťují samozřejmě odborně proškolení zaměstnanci s řadou odborných zkušeností. K dispozici máme špičkovou techniku v podobě pásových rypadel, dále vlastníme smykem řízený nakladač Locust L 753 nebo rypadlonakladač Cat 432E2. Celkový hloubkový dosah tohoto rypadla činí 7,5 m a využíváme ho například na hloubení jímek. Dostupný máme taktéž třístranný sklápěč MAN TGS, který pro svou spolehlivost i robustní konstrukci našel dokonalé uplatnění v těžké trakční a stavební dopravě.

Co vám můžeme nabídnout

Proto můžeme provést prakticky jakékoliv výkopové práce, nebo zemní práce nezávisle na výchozím terénu. Veškeré stroje máme navíc vlastní, to nám umožňuje pružně reagovat na libovolné požadavky našich zákazníků. Pracujeme na rodinných domech, občanských stavbách i průmyslových objektech. Problém nám nečiní zakázky drobného charakteru stejně jako činnost rozsáhlá v podobě hrubých terénních prací, neboť na trhu působíme již od počátku 90. let a za sebou máme stovky projektů.

Mimo to poskytujeme kompletní zajištění zemních a výkopových prací, včetně následné likvidace odpadu s vlastními přistavenými kontejnery. Se stavebním odpadem si poradíme ekologicky.

Máte ohledně zakázky ještě upřesňující požadavek? Neváhejte se na nás obrátit. Dokážeme vyjít vstříc i nestandardním žádostem. Předem vás seznámíme i s cenou, tyto informace zveřejňujeme a pravidelně aktualizujeme. Též dokážeme přijít s individuální cenovou nabídkou v případě, že s námi chcete spolupracovat pravidelně. Působíme převážně jako specialisté na výkopové práce a zemní práce v regionu Prahy a blízkého okolí.