tabitre@seznam.cz
603 426 605 | 731 510 302 24/7

Doprava & Odpady

Přepravní a manipulační technika stála na samém počátku a společnost Táborský s.r.o. ji ve svém podnikání udržela až do současnosti.

Zajištění odvozu odpadů

Při každé činnosti, ať je to stavba nebo naopak demolice, vzniká odpad, kterého je zapotřebí se rychle zbavit. Může to být například stavební suť, dále biodpad v podobě trávy či listí, výkopové zeminy, dřevo atd.

Zejména to platí pro odpad objemný, kde je pak nutné využít vozy, jež jsou vybaveny kontejnerovou nástavbou, případně nosičem kontejneru. Standardní rozměry kontejnerů se pohybují od 5 m³ do 40 m³. V závislosti na konkrétní domluvě můžeme některý z nich pouze přistavit, případně zajistit odvoz odpadu kompletně, a to samozřejmě i včetně jeho likvidace. Celkem máme k dispozici čtyři desítky kontejnerů o maximálním objemu 12 m³.

Veškeré kontejnery navíc splňují podmínky stanovené zákonem č. 102/2001. Díky tomu můžeme nakládat i s odpadem nebezpečným, vozidla máme vybavena v souladu s režimem ADR.

Doprava materiálů a možnost pronájmu

Disponujeme rovněž sklápěcím návěsem, který nám dovoluje dopravu sypkých materiálů, jako je zemina, štěrk či stavební materiály. Velkoobjemová souprava nám umožňuje zvládnout dopravu materiálů až do celkové nosnosti 35 tun.

Tím vám tak znatelně pomůžeme urychlit například dokončení hrubé stavby nebo jiného projektu. Pakliže byste spíše ocenili dopravu po vlastní ose, ani to pro nás nepředstavuje problém a kontejner požadovaných parametrů vám můžeme na dohodnutou dobu pronajmout. Dokončit zakázku včas dle domluveného termínu a k maximální spokojenosti zákazníka je naším stěžejním úkolem. V případě dotazů na výběr konkrétního typu kontejneru jsme vám plně k dispozici.

Mimo vlastní dopravy materiálů a odvozu odpadu vám také můžeme být nápomocni při vyklízení nemovitostí nebo realizovat bourací práce drobného charakteru i náročné demolice objektů. V rámci Prahy a nejbližšího okolí, kde převážně působíme, jsme schopni realizovat po domluvě zakázku libovolného rozsahu.


Objednat kontejner (klikněte zde)